Mogens Hansen. Tre-pers. sofa, rødt hallinghdal uld

Varenummer: 6463779
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.500

Mogens Hansen. Tre-pers. sofa betrukket med rødt hallinghdal uld fra Kvadrat, løse hynder med dunfyld, ben af kirsebærbejdset bøgetræ. L. 225 cm. Fremstår med lettere brugsspor på et armlæn og en ryghynde, slitage på ben.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:12:16

960439 12-07-2024 22:20:44 DKK 350