Mike Grønbech-Dam ` Store Tårn på Chr's Ø ` Digitalprint på lærred

Varenummer: 6462194

Mike Grønbech-Dam ( f 1961)
Digitalprint på lærred "Store Tårn Chr. Ø "
På bagsiden betitlet, signeret og dateret, 104x78 cm.
Rrunrøde" ramme...den er af fyr belagt med finer.
Chr.Ø - Christian V`s gamle forsvar fæstning.

BEMÆRK : Leveringstid
Værket sælges inkl. levering inden for en måned. Der er mulighed for afhentning i i Showroomet i Havnevej 15, Tejn, 3770 Allinge.

Køb nu pris
DKK 3.500