Mie Olise Kjærsgaard, Komposition (cd)

Varenummer: 6445083

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Mie Olise Kjærgaard (f. 1974). Kompositon, olie på lærred, signeret. 50 x 50 (55 x 55) cm.

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  29-04-2024 20:10:39