Mie Olise Kjærsgaard, Komposition (cd)

Varenummer: 6445083
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Mie Olise Kjærgaard (f. 1974). Kompositon, olie på lærred, signeret. 50 x 50 (55 x 55) cm.
Auktionen afsluttes:  29-04-2024 20:11:30

1081721 29-04-2024 20:09:30 DKK 1500