Mie Olise Kjærsgaard. 'Feeling Fresh' (cd)

Varenummer: 6445258

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 8.000

Mie Olise Kjærgaard (f. 1974). 'Feeling Fresh', olie på lærred, signeret, betitlet på bagsiden. 100 x 100 (105 x 105) cm.

DKK 3.000
Auktionen afsluttes:  29-04-2024 20:32:39