Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mie Olise Kjærsgaard. 'Feeling Fresh' (cd)
Varenummer
:
6445258
Hammerslagspris
:
3.000
Vurdering
:
8.000
Mie Olise Kjærgaard (f. 1974). 'Feeling Fresh', olie på lærred, signeret, betitlet på bagsiden. 100 x 100 (105 x 105) cm.
07-05-2024 14:56:19
Showroom:
DK, Aarhus, Tomsagervej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2121911
07-05-2024
10:51:11
3000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image