Marianne Harton. Komposition (cd)

Varenummer: 6448922

Vurdering: DKK < 1.000

Marianne Harton (f. 1943). Komposition. Olie på lærred. Usign. Mærkat på bagsiden fra KE 1999. 91 x 75 cm (95 x 79 cm).

Auktionen afsluttes:  21-06-2024 20:30:00