Majsa Bredsdorff (1887-1964): Portræt af herre, olie på lærred (CD)

Varenummer: 6473915
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Sign. og dat. Majsa Bredsdorff 1911. 33 x 33 cm.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 17:32:00

38907 07-07-2024 00:11:56 DKK 400