Ludvig Steensen (1882-1958): Havnemotiv
Vurdering:
Olie på plade. Maleri fra det 20. årh i fin sølvramme.
Sign. Ludv. Steensen 49. 50 x 36 cm.
Rammemål 57,5 x 43 cm.
13-02-2024 19:29:00