Ludvig Steensen (1882-1958): Havnemotiv

Varenummer: 6429846
Vurdering: DKK < 1.000

Olie på plade. Maleri fra det 20. årh i fin sølvramme. Sign. Ludv. Steensen 49. 50 x 36 cm. Rammemål 57,5 x 43 cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:29:00