Louis XVI stil sofa af bøgetræ med flet, 20 årh.

Varenummer: 6469587

Næste bud: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.800

Louis XVI stil sofa af udskåret og bejdset bøgetræ udspændt med flet, H.90 L. 155 D. 60 Sh. 44 cm. 20 årh. Fremstår med aldersrelateret præg samt defekt flet på sæde.

DKK 1.300
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 19:16:55