Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas

Varenummer: 6471230

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000

Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas udført med gyldent hardware, besætninger samt justerbar skulder-/ bærerem af kernelæder, der ligeledes fungerer som snørelukke. Indvendig, et stort åbent rum. Fór af brunt kanvaslærred. Produktionskode: AR0998. Fremstillet september 1998 i Frankrig. H. 46 cm. B. 33 cm. D. 17 cm. Fremstår med kraftige brugsspor/ slitage, patineret og stedvist mørt kernelæder med pletter, skjolder og tørrerevner. Indvendig, afknækket fæste til nøgle/ pung.

DKK 3.000
Auktionen afsluttes:  18-07-2024 20:30:00