Louis Vuitton. 'Palermo GM' skuldertaske af Monogram Canvas

Varenummer: 6471322

Næste bud: DKK 4.400
Vurdering: DKK 5.600

Louis Vuitton. 'Palermo GM' skuldertaske af Monogram Canvas med besætninger af kernelæder og gyldent hardware. Monteret med dobbelt justerbar og aftagelig skulderrem. Indvendigt, et stort rum med tre åbne sidelommer. Lukkes i top af lynlåslukning. Fór af brunt kanvas. Produktionskode: MI2122. Fremstillet maj-juni 2012 i Frankrig. H. 32 cm. L. 35 cm. D. 20 cm. Fremstår slitage på hjørner og brugsspor, herunder patineret kernelæder og pletter indvendig på fór.

DKK 4.400
Auktionen afsluttes:  18-07-2024 20:52:00