Louis Vuitton. 'Amazone' messenger/ skuldertaske af Monogram Canvas

Varenummer: 6440852
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6473075
Louis Vuitton. 'Amazone' skuldertaske/ cross body-taske af Monogram Canvas udført med besætninger af vachetta læder, gyldent hardware og justerbar skulderrem. Indvendig, et rum med åben sidelomme, mindre rum med lynlås på front. Fór af brunt Cross-grain læder. Produktionskode: TH0041. Fremstillet april 2001 i Frankrig. H. 21 cm. B. 16 cm. D. 9 cm. Fremstår med brugsspor og patineret læder. Slitage ved fæste af skulderrem.
Auktionen afsluttes:  20-06-2024 21:07:00

2346419 16-06-2024 22:17:59 DKK 3200