Lille Louis XVI vægkonsol med marmorplade (2)
Vurdering:
3.000
Lille Louis XVI vægkonsol af hvidmalet og guldstafferet træ i C. F. Harsdorffs stil med marmorplade. 18. årh. B, 38,5 cm, D 26 cm, H 23 cm. Brugsspor. (2)
12-03-2024 18:56:00