Lille byparti med kathedral, akvarel. Start 1900-tallet.

Varenummer: 6444209
Vurdering: DKK 1.000

Lille byparti med kathedral i baggrunden, akvarel. Start 1900-tallet. Utyd. sign. i bly, samt dateret 1921. Mål: 13x19 cm. (22x28)
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:20:53