Leo Thellefsen (1909-1997): Landskab med huse

Varenummer: 6435153
Vurdering: DKK 1.200

Olie på lærred. Sign. Leo Th. 46 x 64 cm.
Auktionen afsluttes:  27-02-2024 19:11:00