Lena Kühl. Komposition

Varenummer: 6467673

Næste bud: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000

Lena Kühl (f. 1950). Komposition, olie på lærred, sign. samt dateret på bagsiden Lena Kühl 2022. 117 x 90 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

DKK 1.800
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:48:32