Leif Ragn-Jensen. Ræv på fasanjagt

Varenummer: 6474592
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.200

Leif Ragn-Jensen (1911-1993). Ræv på fasanjagt, olie på lærred, sign. samt dat. Leif Ragn Jensen 1988. 35 x 50 (50 x 65) cm. (cd)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:19:00