Lauritz Frederiksen. Kystparti

Varenummer: 6433531
Vurdering: DKK < 1.000

Lauritz Frederiksen (1857-1930). Kystparti. Olie på lærred. Sign. L. Frederiksen samt dateret 1911. 32 x 45 (41 x 53) cm.
Auktionen afsluttes:  21-07-2024 16:50:07