L. Schmidt. Portræt af en ung pige

Varenummer: 6420144

Vurdering: DKK 1.500

L. Schmidt. Portræt af en ung pige, iklædt ternet kjole. Olie på lærred. Usign. Betegnet på bagsiden: 'Malet af L. Schmidt 1877'. 27,5 x 22,5 (35,5 x 30,5) cm.

Auktionen afsluttes:  05-03-2024 18:56:00