Kristus siddende på trone, dansk skønvirke kunstner, ca. 1900

Varenummer: 6466751
Vurdering: DKK 4.600

Olie på plade, Kristus siddende på trone med hånden løftet i velsignelse. Uindrammet, usigneret. 66 x 26 cm.
Lette krakeleringer
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:42:00