Kors af 14 kt guld med forgyldt sterlingsølv kæde (2)

Varenummer: 6424383

Næste bud: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.700

Vedhæng i form af kors af 14 kt guld 25 x 16 mm Vægt 3 gram (guld) Stemplet mester samt 585 Hertil kæde a forgyldt sterlingsølv L. 45 cm
Vejl 3529 kr.
Fra ophørt smykkeforretning

DKK 1.300
Auktionen afsluttes:  07-03-2024 19:01:30