Kors af 14 kt guld med forgyldt sterlingsølv kæde (2)

Varenummer: 6424383
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.700

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6474499
Vedhæng i form af kors af 14 kt guld 25 x 16 mm Vægt 3 gram (guld) Stemplet mester samt 585 Hertil kæde a forgyldt sterlingsølv L. 45 cm
Vejl 3529 kr.
Fra ophørt smykkeforretning
Auktionen afsluttes:  01-07-2024 18:53:37

2348289 30-06-2024 22:29:25 DKK 1300