Kopi efter Rembrandt. 'A man in Armour' / Alexander den store'

Varenummer: 6471439
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Kopi efter Rembrandt. 'A man in Armour' /Alexander den store'. Olie og lak på lærred, usign. betegnet på bagsiden, 56 x 45 (75 x 65) cm. trykmærker, krakeleringer. Original i Kelvingrove Art Gallery and Museum, Glasgow, United Kingdom.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:45:00

399242 04-07-2024 10:21:12 DKK 500