Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Konsolbord i Art Deco stil.
Varenummer
:
6448601
Hammerslagspris
:
1.200
Vurdering
:
3.000
Konsolbord i Art Deco stil. Top med plade båret af svunget stel på kvadratisk fodstykke. Udført i mørkt fineret træ. Af nyere dato. Få brugsspor. H. 92. B. 122. D. 40 cm.
10-07-2024 14:43:31
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
960439
08-07-2024
12:27:15
1200
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image