Konsolbord i Art Deco stil.

Varenummer: 6448601

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Konsolbord i Art Deco stil. Top med plade båret af svunget stel på kvadratisk fodstykke. Udført i mørkt fineret træ. Af nyere dato. Få brugsspor. H. 92. B. 122. D. 40 cm.

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  23-04-2024 16:26:36