Konsolbord i Art Deco stil.

Varenummer: 6448601
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 3.000

Konsolbord i Art Deco stil. Top med plade båret af svunget stel på kvadratisk fodstykke. Udført i mørkt fineret træ. Af nyere dato. Få brugsspor. H. 92. B. 122. D. 40 cm.
Auktionen afsluttes:  10-07-2024 14:43:31

960439 08-07-2024 12:27:15 DKK 1200