Kommode af mahogni, 19 årh.

Varenummer: 6437656
Vurdering: DKK < 1.000

Kommode af mahogni med 4 skuffer. H. 100 B. 97 D. 50 cm, 19 årh. 4 nøgler medfølger. Aldersrelateret brugsspor, løs perlemor nøglehuller
Auktionen afsluttes:  28-02-2024 20:19:24