Knud Kristensen . ' Vinteraften opg. Måne' , Olie på plade (cd)

Varenummer: 6444141
Næste bud: DKK 1.300
Vurdering: DKK 2.600

Knud Kristensen (1917-1990), 'Vinteraften opg. Måne', olie på plade , sign. Knud Kristensen og dateret 76 og betitlet på bagside. 24x31 cm. (30x38 cm).
Dette værk er en del af større privatsamling af Knud Kristensen værker , der udbydes på Auktionshuset.com i marts mdr.

Se og byd på alle varerne her.
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 19:40:00