Knud Erik Færgemann. Landskab med huse og personer (cd)
Vurdering:
1.000
Knud Erik Færgemann (1925-2003). Landskab med huse og personer. Offsettryk. E.A Sign. og dateret Knud Erik Færgemann 85. Med dedikation fra kunstneren. Bladstørrelse: 45 x 53 cm (48 x 56,5 cm).
21-06-2024 19:07:00