Knud Erik Færgemann. Landskab med huse og personer (cd)

Varenummer: 6403525

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.000

Knud Erik Færgemann (1925-2003). Landskab med huse og personer. Offsettryk. E.A Sign. og dateret Knud Erik Færgemann 85. Med dedikation fra kunstneren. Bladstørrelse: 45 x 53 cm (48 x 56,5 cm).

DKK 800
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:20:19