Kinesisk Guanyin figur af udskåret og forgyldt træ, 18. årh.

Varenummer: 6408128
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

H. 41 cm. Monteret på senere sokkel.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:46:00

27960 13-02-2024 12:30:27 DKK 350