Kay Bojesen. Garder

Varenummer: 6474344
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000

Kay Bojesen (1886-1958). Tivoli garder af bemalet træ med. Stemplet Kay Bojesen Copyright Denmark, på inderside af ben. H. 22 cm. I originalt skilderhus af karton. Fremstår ubrugt uden brugsspor
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:18:00

1153486 04-07-2024 19:40:35 DKK 350