Kaschkasch Cologne for Audo Copenhagen. Reolsystem, model 'Zet' - Sort

Varenummer: 6428566
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 2.000

Kaschkasch Cologne. Reolsystem af pulverlakeret metal samt hylder af MDF finéret med sortlaseret asketræ. H. 154, B. 184, D. 40 cm. Fremstillet hos Audo Copenhagen, tidligere kendt som Menu - model 'Zet'. Fremstår med nogle ridser/skrammer.
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 18:40:08

1132391 03-04-2024 23:42:27 DKK 800