Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Kaschkasch Cologne for Audo Copenhagen. Reolsystem, model 'Zet' - Sort
Varenummer
:
6428566
Moms vare
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
2.000
Kaschkasch Cologne. Reolsystem af pulverlakeret metal samt hylder af MDF finéret med sortlaseret asketræ. H. 154, B. 184, D. 40 cm. Fremstillet hos Audo Copenhagen, tidligere kendt som Menu - model 'Zet'. Fremstår med nogle ridser/skrammer.
04-04-2024 18:40:08
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1132391
03-04-2024
23:42:27
800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image