Karsten Halberg Møller. Tre Landskabsmotiver med huse og hav. Olie på lærred. (3)

Varenummer: 6471484

Vurdering: DKK < 1.000

Karsten Halberg Møller (1944-). Tre Landskabsmotiver med huse og hav. Olie på lærred. Sign. K.H. samt bagpå K. Hallberg. 38 x 55 cm (42 x 59 cm) og 22x30 cm (25x38 cm.) 40x45 cm (44x49 cm). (cd) (3)

Auktionen afsluttes:  21-07-2024 17:11:00