Just Andersen. Bordlampe i diskometal

Varenummer: 6473772
Vurdering: DKK 1.200

Just Andersen. Bordlampe i diskometal, modelnr. 02. Stemplet 'Dansk Arbejde' modelnr. 02 og Just Andersen-logo. H. inkl. fatning 37 cm. Fremstår med brugsmærker, enkelte ridser og trykmærker.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:51:00