Jonas Søndergaard for Umage. Sofabord, model Hang Out, sortlaseret egetræ

Varenummer: 6466743
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500

Jonas Søndergaard. Sofabord med ben af massivt sortlaseret egetræ, bordplade af fineret sortlaseret egetræ, messingdetaljer samt udspændt vendbar underhylde af sort læder(gråt møbelstof. Fremstillet hos Umage, model Hang Out. H. 50 L. 73 B. 75 cm. Udstillingsmodel, dog lettere / få brugsspor på topplade.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:05:00

2123605 12-07-2024 17:53:54 DKK 400
2349323 10-07-2024 21:07:00 DKK 350