Jon Gislason. 'Møde'

Varenummer: 6339262

Jon Gislason (f. 1955). 'Møde'. Olie og akryl på lærred. Sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 125 x 180 cm. Uden ramme.

Køb nu pris
DKK 6.800