Du er ikke logget ind Følger du en vare, modtager du en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du skal være logget ind for at benytte denne funktion. Log ind
Du følger nu denne vare Du vil modtage en påmindelsesmail inden auktionens udløb (dog ikke ved auktioner der udløber indenfor 24 timer). Du kan se alle varer du følger, under Varer jeg følger
Jon Gislason. 'Landskab'
Jon Gislason (f. 1955). 'Landskab'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2014. 130 x 195 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:
23-02-2024 20:12:00