Jon Gislason. 'Gyldne mennesker', olie og akryl på lærred

Varenummer: 6474451

Næste bud: DKK 5.000
Vurdering: DKK 8.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Gyldne mennesker', olie og akryl på lærred, betitlet, sign. samt dat. J.G 2023. 156 x 108 cm. U.R

DKK 5.000
Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:52:32