Jon Gislason. 'Frokosttur', olie og akryl på lærred

Varenummer: 6404928
Næste bud: DKK 7.000
Vurdering: DKK 12.000

Jon Gislason (f. 1955). 'Frokosttur', olie og akryl på lærred, sign. samt dat. J.G 2023. 200 x 88 cm. U.R
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 18:53:39