Jon Gislason. 'Familiebåd'

Varenummer: 6346440
Varen er afsluttet

Jon Gislason (f. 1955). 'Familiebåd'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2007. 120 x 120 cm. Uden ramme.
Varen afsluttes:  23-02-2024 20:11:00