Jon Gislason. 'Et møde'

Varenummer: 6404900
Hammerslagspris: DKK 6.000
Vurdering: DKK 10.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6455592
Jon Gislason (f. 1955). 'Et møde', olie og akryl på lærred, sign. samt dat. J.G 2023. 111 x 147 cm. U.R
Auktionen afsluttes:  12-04-2024 19:31:00

2340300 11-04-2024 19:06:48 DKK 6000