Johannes Wilhjelm: Parti fra Møntporten, Frederiksborg Slot

Varenummer: 6472876
Vurdering: DKK 1.800

Johannes Wilhjelm (1868-1938): Parti fra Møntporten, Frederiksborg Slot. Olie på lærred, sign. IW Wilhjelm 1913 samt etiket på bagsiden, 50 x 60 cm, med ramme 65 x 73 cm
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 12:45:00