Johan Thomas Skovgaard (1888-1977): Sphinx, interiør fra Louvre. Signeret JTH Louvre 1911. Olie på lærred.

Varenummer: 6429891
Vurdering: DKK 7.000

55X46.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:14:00