Jørgen Wendt (1930-2007): Havneparti fra Rødvig, olie på plade

Varenummer: 6470816
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Jørgen Wendt (1930-2007): Havneparti fra Rødvig, olie på plade. 76x100 cm (78x102 cm).
Proveniens Danske Banks Samlinger
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:17:00

1060170 09-07-2024 17:34:36 DKK 500