Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Joachim van Hier (1834-1905): Vinterlandskab
Varenummer
:
6432953
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
2.600
Olie på lærred. Kunstmaler Joachim Hier, pseudonym for Giacchino Hierschel de Minerbi, født i Triste 1834 og død i London i 1905. Signeret van Hier og malet på et engelsk lærred fra midten af det 19. årh. 61x91 cm. Fin gammel ramme med enkelte ubetydelige afslag. Rammemål 99x129 cm.
27-02-2024 19:10:00
Showroom:
DK, Hørsholm, Ved Klædebo
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2121911
27-02-2024
08:18:13
800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image