Jimmy Jørgensen. Abstrakt komposition (cd)

Varenummer: 6411958

Næste bud: DKK 4.800
Vurdering: DKK 12.000

Jimmy Jørgensen ( f. 1962). Abstrakt komposition, olie på lærred. På bagsiden signeret Jimmy J. 150 x 116 cm (153 x 119 cm). Fremstår med reparation efter lille revne i lærredet.
På bagsiden mærkat fra Kunstnernes Påskeudstilling 1987.

DKK 4.800
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 20:21:00