Jet-te L. Ranning (f. 1954): Komposition. 2012

Varenummer: 6465891
Vurdering: DKK < 1.000

Litografi i farver. Sign. 2012, 1/45. U. ramme. Bladmål 70 x 50. Monteret på syrefrit karton.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 13:38:55