Jesper Bech-Larsen: 'Cucumber', olie og assemblage på lærred

Varenummer: 6473708

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Sign. og dat. Jesper '98. 100 x 80 cm.

DKK 1.000
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 17:34:00