Jens Markus Lindhe (f. 1958): Fotografisk tryk på kraftigt papir 2003

Varenummer: 6451046
Vurdering: DKK 1.000

Jens Markus Lindhe (f. 1958): Fotografisk tryk på kraftigt papir 2003. Signeret, dateret og nummereret I/V. 56x33 cm (63x40 cm)
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 12:12:00