Jean-Luc Giraud (f. 1938): Surrealistisk komposition, olie på lærred

Varenummer: 6468959
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500

Sign. og dat. JL Giraud '75. Delvist malt bagside. 75 x 61 cm.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:35:00

2121911 13-07-2024 09:50:05 DKK 800
2329372 09-07-2024 22:29:14 DKK 750