Jean Antoine Watteau's stil: Harlekin, Pierrot og Scapin, olie på plade

Varenummer: 6473684
Vurdering: DKK 3.600

Jean Antoine Watteau's stil: 1700-århundrede. Motiv forestillende Harlekin, Pierrot og Scapin, olie på karton på plade m. lærred. Fremstår kraftig renset. 66x52 cm (82x72 cm.)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 13:26:23