Japansk vase af porcelæn, 20. årh.s første halvdel.

Varenummer: 6422392
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Dekoreret i blåt med figurligt sceneri i bjerglandskab. Sign. med skrifttegn. H. 20.
vt12
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 18:36:00

1976512 07-02-2024 20:35:56 DKK 350