Janusz Tyrpak. Komposition, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6403465

Næste bud: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.200

Janusz Tyrpak (f. 1963). Komposition. Olie på lærred. Sign. Janusz Tyrpak på bagsiden. 40 x 40 cm. Uindrammet

DKK 3.400
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:17:33