Jan Sivertsen (1951-): 'Gestalter', 4 litografier i farver, 1999. (4)

Varenummer: 6452400
Vurdering: DKK 1.000

Alle sign. J. Sivertsen 99, hhv.: 35.38, 53 & 131/150 eks. U. ramme. Bladmål hver: 38 x 29 cm. Ubrugte eksemplarer.
Auktionen afsluttes:  18-05-2024 13:54:00