Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jan Sivertsen (1951-): 'Gestalter', 4 litografier i farver, 1999. (4)
Varenummer
:
6452400
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Alle sign. J. Sivertsen 99, hhv.: 35.38, 53 & 131/150 eks. U. ramme. Bladmål hver: 38 x 29 cm. Ubrugte eksemplarer.
22-06-2024 16:39:00
Showroom:
DK, Hørsholm, Ved Klædebo
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1431231
21-06-2024
14:25:45
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image